Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

17.3.2019

Vrh A dráťáčků Vives Bohemia

1a Z neděle na pondělí přivedla na svět svá první štěňátka naše fousatá lady Vinnie Stella Venandi. Máme 4 fenečky a 7 pejsků. Celkem  tedy 11 kousků flekatců. Jedna fenka a jeden pesjek jsou hnědí bělouši, ostatní černí bělouši. Zájemci o pejska z tohoto atraktivního zahraničního spojení nás mohou kontaktovat. Více info o tomto vrhu zde. První fotky prcků zde.


14.3.2019 

Máme malá srbáčata

2a První štěňátka letošního "puppy boomu" v naší CHS jsou tady. Ve čtvrtek přiveda na svět své první štěňátka naše srbka Azra Vives Bohemia alias Zizi. Celkem máme sedm štěňátek - 4 fenky a 3 pejsky. Zizi je výborná máma, štěňátka rostou, papají a skvěle prospívají. Z tohoto vrhu máme k zadání fenky. Více info o tomto spojení zde. První fotečky prcků zde.


10.3.2019 

Édes je březí

postergs V únoru proběhlo krytí naší černé krásky z Maďarska - německé ohařky Kappahegyi Édes. Zopakovali jsme spojení z minulého roku a za měsíc budeme se budeme těšit na vrh E kraťásků. Bereme záznamy na štěňátka z tohoto vrhu. Více info zde.


7.3.201

Čekáme malé zrzavce

poster Sono potvrdilo, že Doty bude potřetí a naposled máma. Štěňátka maďárků by se měla narodit v půlce dubna a my se těšíme na zrzavé komando...no nudit se letos opravdu nebudeme .... Více info o tomto vrhu zde. Bereme záznamy na štěňátka.


2.3.2019

ZVVZ Hořešovice

IMG 4464

Prvními letošními zkouškami byli zkoušky ZVVZ pořádané OMS Kladno. Na těchto zkouškách se předvedl s pánečkem náš Hakim Vives Bohemia, který uspěl v I.ceně a získal tím loveckou upotřebitelnost.


1.3.2019

Naše těhule

ziz

Naše těhulky už se začínají pěkně kulatit. Vinnie i Zizi si březost užívají a my se těšíme na štěňátka. Bereme záznamy na štěňátka z těchto spojení. Více info v jednotlivých profilech.

vin1

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz