Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Máme vrh jezevčíků hladkosrstých miniaturních! Volná fenka!! Více info zde.

Máme vrh maďarských ohařů! Volný pejsek! Více info zde.

Očekáváme vrh německých krátkosrstých ohařů! Březost potvrzena! Info zde.

poster

vrh CH

gspb


23.3.2015

Nové fotky jezevčáčat a první fotečky zrzounů

IMG 4197

Nové fotečky již šestitýdeních špagetek najdete zde. Holčičky pěkně rostou, již baší granulky a blíží se jim tetování a očkování. K zadání - pouze do velmi výborných rukou - máme zlatou fenečku Grapu. Černopálená Grenadina a Griotka již mají své pánečky. Více info o tomto vrhu najdete zde.

První fotky mají již téměř týdení maďárci. Zrzouni rostou jako z vody, pěkně baští a mamina se výborně stará. K zadání z tohoto spojení je pejsek. Zde najdete více informací o rodičích.

IMG 4361

 


20.3.2015

 

Krásné zprávy ze slovenských výstavních kruhů

12 Krásné zprávy k nám dorazily z výstavních kruhů Slovenska, kde se úspěšně prezentuje naše špringřička Argema. Argema se již třikrát předvedla a od tří různých rozhodčích získala na mezinárdní výstavě 2xvelmi nadějný 1 a na klubové výstavě velmi nadějná 1 a NEJLEPŠÍ DOROST KLUBOVÉ VÝSTAVY! Roste z ní krásná slečna. Moc děkujeme za zprávy a fotečku.

 


18.3.2015

 

Máme štěňátka maďárků

1b Adnělka Vives bohemia přivedla na svět svůj první vrh štěňátek. Porod a vše kolem probíhalo bez probíhalo hladce a celý vrh šesti zrzounů byl venku během čtyř hodin. Celkem máme dvě holčičky a čtyři chlapečky. Všichni se mají čile k světu, pěkně přibírají a Andělka je vzorná mamina. Více info o tomto spojení najdete zde. Z tohoto vrhu máme volného pejska. V případě zájmmu nás neváhejte kontaktovat.

 


7.3.2015

 

Čekáme vrh kraťasů

1k S Riuš jsme podstoupili první ultrazvuk a vypadá to, že Ria je březí. Vše je na začátku a stoprocntně budeme vědět příští týden. Myslíme si však, že malí kraťásci s krásným hnědým pigmentem po rodičích se narodí v půlce dubna. Bereme záznamy na štěńátka z tohto vrhu. Více info zde.

 


3.3.2015

 

Holčičky pěkně rostou

s5 Malým jezevčím holkám je téměř měsíc. Rostou jako z vody a jsou z nich opravdu krásné holčičky. Mají za sebou odčervení, stříhání drápků a již se začínají rozkoukávat a požďuchovat. Z tohoto spojení se nám uvolnila holčička. Více info o tomto spojení zde. Nové fotky holek zde.

 


3.3.2015

 

Andělka a březost

1 Maďarka Andy už to má za "pár" a také už je to vidět ... Každým dnem je kulatější a kulatější. Březost si užívá a na jejím temepramentu jí to nic neubírá. Během "těhotenství" nás trochu trápila nechutenstvím, ale nyní už žere jak mlejn. Narození štěńátek čekáme cca za týden. Bereme záznamy na štěňátka z tohoto spojení. Více info zde.

Nordík zachodil pěkně a II.cenu z minulého víkednu si "opravil" na cenu I. s 474body a lesem v samých 4 :-)

Fantasticky si vedla Fréa, která teprve ve věku 16ti měsíců dokončila tyto nejvyšší zkoušky v I.ceně a 481body!!!

Na VZ v Litoměřicích zápolil náš Dollar a také potomek Arta - Bárny. Oba dokončili VZ v II.ceně (limitní známky) a stali se tak dalšími všestrannými ma´darky!

Moc gratulujeme všem a děkujeme za prezentaci hafanů!
 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz