Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Aktuality únor 2010 Tisk

! Máme štěňátka maďarských ohařů !

Stále je možno si zamluvit pejska. Více informací o vrhu A – vižliček Vives Bohemia zde.


Dále nabízíme k prodeji maďarského ohaře drátosrstého pro výkon myslivosti a chov

V sekci K PRODEJI nabízíme dvouletého psa MOD s PZ v I.ceně, výborného na výstavě a se  splněným výběrem do chovu. Pejskovi k chovnosti chybí jen ZV. Pokud sháníte spolehlivého pracanta do myslivosti či kvalitního psa do chovu nebo pro prezentaci na zkouškách a výstavách, tak nás neváhejte kontaktovat.

 


26.2.2010

 

Nové fotky štěňátek

novinky

Dnes jsme přidali nové fotografie malých zrzounů. Rostou jako z vody - ti největší žrouti mají přes půl kila a mamča Ambra se o ně vzorně stará. Růžové mašle mají holčičky a ostatní jsou kluci. fotky naleznete zde.


22.2.2010

Ambra přivedla na svět šest krásných zrzavých mravenečků

9 Dneska naše maďarka Ambra z Královských vinic přivedla na svět šest vižliček - 4 chlapečky a 2 holčičky. Mají se čile k světu. Je to krásně vyrovnaný vrh, bez bílých znaků s velkou chutí do života - tedy především do jídla :-). První fotografie zde. Novopečeným otcem je náš chovný pes - GCh.Or Kajan z Baštin. Jsme na jeho první potomky moc pyšní :-).

 


21.2.2010

 

Termíny zkoušek loveckých psů

Zde naleznete rozpis zkoušek pro lovecké psy na rok 2010.


20.2.2010

 

Poslední naháňka letošní sezóny

Dnes jsme vyrazili s naší smečkou do závějí - na poslední naháňku na škodnou a černou zvěř do sdružení Krnčí. Vzhledem k vysoké sněhové pokrývce byl terén pro jezevčíky dost náročný, a tak jsme vzali vysokonohého Banyho, Texe a Neru. Dále nám přišli pomoci naši cvičenci  - karelačka Aika se Zuzkou a stafík Muf s paničkou Klárou. Porcházka pro honce to byla náročná, pejsci si krásně zapracovali a bylo to pěkné sobotní dopoledne na čerstvém vzduchu. Moc nás potěšila perfektní práce našich oveček, kteří potvrdili to, co na podzim předváděli na zkouškách...holky a hafani DĚKUJEME ZA POMOC.


15.2.2010

 

Nové odkazy

Přidány nové odakzy na naše cvičence - Goriho a Riu.


10.2.2010

 

Nový odkaz

Do odkazů na naše psí kamarády jsme přidali odkaz na naše cvičence - zrzavé lišky, které občas hlídáme naší kamarádce Martině Garové - Baddyho a Curlyho z Kotárských luk. Navštívit je můžete zde.


8.2.2010

 

Agísek tatínkem

P1040318 Dnes se Anett z Tišnovských revírů v CHS Danitty narodilo 7 zrzavých klubíček, které v půli prosince spáchali s naším Algeronem Laváre Morávia. Celkem čtyří maďaří dámičky a tři vižlí gantlemani. Přejeme jim mnoho zdravíčka, hodné budoucí pánečky a spousty úspěchů v budoucím životě...A pšššt....možná se jeden mravenčí drobek objeví i u nás :-)

7.2.2010

Krytí Bonna od Lodenické stráně X Ch.Enrico od Hrubého lesa

Dnes jsme se vydali na výlet - na sever Moravy do stanice Od Hrubého lesa, kde naší Bazinku očekával krasavec a šikula Enrico alias Samík. Krytí proběhlo jak se patří a doufáme, že začátkem března budeme moci potvrdit na ultrazvuku březost. Děkujeme za vlídné přijetí a pohostinnost manželů Pospíchalových a těšíme se na další shledání s těmito pečlivými a výbornými chovateli, kteří se svým pejskům báječně věnují. Více o vrhu B foxlíků a budoucím ženichovi naší Bazinky zde.


5.2.2010

 

Termíny zkoušek OMS Kladno

Zde naleznete termíny zkoušek, které pořádá OMS Kladno. Těchto zkoušek se pravidelně účastníme. Jste vítáni...


2.2.2010

 

Ambruška se pěkně kulatí

Tak naše Ambra se už pěkně kulatí, začíná připomínat animované postavičky oválných pejsků, kteří nadšeně vrtí ocáskem a s hubenými nožičkami a malou hlavičkou všechny vítají (fotku brzo dodáme). Ambra sežere na co přijde a je ještě mazlivější než obvykle. Zájemci o štěňátka se množí a my jsme zvědaví, co nám příroda kolem 20.2 přinese….

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz