Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
banner - aktuality0 aj
There are no translations available.

AKTUÁLNÍ ŠTĚŇÁTKA

jezevčík standard drsnosrstý - štěňátka se narodila 24.9.2011. Dva volní pejsci. K odběru v půlce listopadu.

OČEKÁVANÁ ŠTĚŇÁTKA

maďarský ohař krátkosrstý - očekávané narození štěňátek je koncem října. Bereme záznamy.

výmarský ohař krátkosrstý - očekávané potvrzení březosti koncem listopadu. Bereme záznamy.

PODZIM/ZIMA 2011: plánujeme štěńátka výmarských, německých a maďarských ohařů. Vice info v sekcích štěňata.


31.10.2011

Krytí Dony

Dnes jsme vyrazili s Donou (Bina z Nové Plesné) za ženichem. Náš/její vyvolený je pracovně šikovný pes, pěkného exteriéru a německého rodokmenu Arraxe vom Forst Eibenstein. Vše proběhlo v pořádku a my doufáme, že za měsíc na sonu uvidíme malé výmaráčky. Více info o tomto spojení zde. Bereme záznamy.


31.10.2011

Nové fotky odchovánků

Nové fotky má foxina Biscuit alias Biši, maďárek Coudy alias Eda (má i novou profilovou fotku) a jezevčice Alfabeta alias Betka a maďarska Bria. Moc děkujeme páníkům za zprávy o tom, jak se prcci mají a za fotečky.


29.10.2011

První lovecké akce

Tento týden jsme podnikli první lovecké akce tohto roku. Ve čtvrtek a v pátek makala naše smečka na naháńkách na křivoklátě. Foxlíci a jezevčíci v plném nasazení pracovali oba dva dny na černé a vysoké zvěři. Přes víkend jsme již malé hafany nechali doma a s velkými vyrazili na hon na bažanty směr Kolín. Počasí bylo krásné, podzimní. Prostě výborně zahájená letošní sezóna honů a naháňek.


28.10.2011

Eliza Game Power - ZV - I.cena

 

299550_175834712503133_100002298167756_386730_258069384_n

Dnes jsme s naší foxlicí Lízou absolvovali zkoušky vloh organizované OMS Praha východ. Líza chodila v celku pěkně, bohužel na zvěř jsme nenarazili. Dokončili jsme v I.ceně, nos 4, jedna trojka a cca 4.místo :-).


26.10.2011

Nové fotky jezevčíků

IMG_6307

Tak malí jezevčíci už dovádí u nás doma. Jsou to pěkně hlasití lumpové. Nové fotečky najdete zde. pejsci jsou stále ještě volní. Neváhejte nás kontaktovat a navštívit.

IMG_6332

25.10.2011

Výsledky DKK

Skvělé zprávy nám přišly od vyhodnocovatelů DKK našich fen slídičů. ASS Freya od Škrabalky - DKK 0/0, WSS Beruška Avoir du Nez - DKK 0/0!


24.10.2011

Nové profilové fotky odchovánků

IMG_6375

Novou fotku v profilu má půlroční maďárek Benny a Baba. Oba jsou moc pěkní, přezubení a těšíme se, až je uvidíme někde na výstavě. Novou fotečku má i kraťas Aritokrat, kterého uvidíme příští rok na zkouškách.

 


 

22.-23.10.2011

MVZ Memoriál Františka Horela

1

Tento víkend jsme s Artíkem vyrazili na mezinárodní všestranky pořádané KKO. Počasí bylo už podzimní a teploty se ráno pohybovaly kolem nuly. Zkoušky však probíhaly dobře a náš Artík (Or Kajan z Baštin) až na tři trojky vše zvládl výborně a dokončil v I.ceně se 480body. Tímto výsledkem se stal i CELKOVÝM VÍTĚZEM, získal titul CACT a ocenění za NEJLEPŠÍ PRÁCI V LESE. Posledním CACTem splnil Artík podmínky pro získání ŠAMPIONA PRÁCE ČR, kterým se pyšní jen tři další maďaři v ČR. Jsme moc pyšní páníci.

Moc děkujeme všem, co nám drželi palce a především Elišce se Šárkou, které nám dělaly "realizační team" - tedy vozily kočárek, staraly se o malou Elišku a celkově nás podporovaly. Díky holky.

 


20.10.2011

Vrh výmarských ohařů Vives Bohemia

Plánujeme vrh výmarských ohařů. Kamarád, který vlastní moc šikovnou fenku, kterou jsme měli možnost cvičit, se rozhodl fenku nakrýt a vrh odchovat na naši CHS. Cca za týden vyrážíme s Donou za ženichem. Bližší info zde. Bereme záznamy.


20.10.2011

Ambra se pěkně kulatí

DSC03005 Naše Ambra už to má "za pár" a pěkně se kulatí. Začíná připomínat "mrože" , ale březost si užívá. Více info o tomto zahraničním spojení zde. Bereme záznamy.

 


 

19.10.2011

Krytí Anna Queen z Kulivé hory

Dnes za Agísem dorazila krásná nevěsta z CHS Z Kulivé hory - Queenka. Vše klaplo a doufejme, že se za měsíc dočkáme potvrzení březosti. Více zde.


19.10.2011

Potvrzení březosti

Obě holky, které před měsícem nakryli naši maďaři jsou březí. Bertha čeká štěňátka s Artíkem a Tara s Agísem. Těšíme se na malé mravence. Více info zde a zde.


18.10.2011

Štěňátka po Astě od Propasti

033 Dnes se v CHS Z Baborského vršku narodila jedna holčička ze spojení Algeron Laváre Morávia a Asta od Propasti. Přejeme Ceře vše nej do života a hodné budoucí páníčky. Více o tomto spojení zde.

 


17.10.2011

Naši malí jezevci

1203

Malí jezevčíci se mají čile k světu. Už pěkně baští z misky a co nevidět se stěhují od kojné kavalírky k nám. Moc se těšíme. Brzy přidáme i nové fotečky. Pejsci jsou stále volní. Více info o tomto spojení zde.

1204

 


 

16.10.2011

Úspěšný víkend pro naše odchovánky a potomky naších chovných psů

Tento víkend byl velmi úspěšný pro naše odchovánky. Foxina Aika Vives Bohemia se zúčastnila memoriálu Františka Hebedy, kde získala I.cenu a titul CACT na lesních a II.cenu a barvářských zkouškách honičů. Celkově dokončila memoriál na 9.místě z 18ti psů. Blahopřejeme.

Dále maďarka Andělka Vives Bohemia zvládla podzimní zkoušky v I.ceně, nos 4 a tím splnila polsední "pracovní" podmínku chovnosti...teď ještě vyrazit někam na výstavu.

Dcera našeho Artíka Bella z Králova dvora dokončila ZV v I.ceně, nos 4.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.


15.10.2011

Podzimní zkoušky Klatovy

Tento víkend jsme se zúčastnili s welškou Ennie (Beruška Avoir du Nez) podzimních zkoušek. Počasí nám tentokrát přálo, i když teploty byla již podzimní. Ennie pěkně zachodila a ve věku jednoho roku dokončila podzimní zkoušky v I.ceně se dvěma trojkami. Těchto zkoušek se zúčastnil i náš Adar Vives Bohemia, který také dokončil v I.ceně, nos 4. Paničce gratulujeme.


10.10.2011

Malí jezevci a úspěch jejich otce

Tak přinášíme nové info o malých jezevčíčkách. Dva pejsci, o které se nám stará kojná se mají čile k světu a brzy už budou řádit u nás. Jsou to pěkní "buclatí myšáci". Fotky brzy doplníme. Více info o tomto vrhu zde. Oba tito pejsci jsou volní a čekají na své páníky.

Zároveň přinášíme novinky ohledně otce tohot vrhu - Cirka, který zabodoval na výstavě v Černé hoře, kde jeden den získal ocenění V1, CAC, CACIB, BOB a BIG1 a druhý den dokonce V1, CAC, CACIB, BOB, BIG a BIS! Moc blahopřejeme a veřím, že potomci budou stejně úspěšní.


8.-9.10.2011

Všestranné zkoušky  - Klatovy

12

Tento víkend jsme se zúčastnili všestranných zkoušek se zadáváním titulu CACT, které pořádal OMS Klatovy. Zkoušky absolvoval náš Art (Or Kajan z Baštin). I přes nepřízeň počasí nám přálo štěstí, Art zachodil výborně a na těchto zkouškách se nám podařilo uspět v I.ceně, s plným počtem bodů - 492b. jako vodič a titulem CACT. Celkově se Artík stal vítězem a zároveď získal ocenění za nejlepší pole. Příští rok se asi nebudeme nudit :-).

Zárověň chceme poblahopřát stafbuličce Puse (Erysen Suncanis), které se svou paničkou dokončila tyto zkoušky ve III.ceně a stala se nejpíše první SBT, který tuto zkoušku má. Veliká gratulace!


8.9.2011

MVP České Budějovice´a vásledky DKK

Tento víkend proběhla mezinárodní výstava v Českých Budějovicích. Úspěšní zde byli potomci našeho Arta - Bernard Ariadnina nit získal titul CAJC a tím splnil podmínky pro získání titulu Junioršampion ČR. Jednu z mála zadaných výborných - výborná 2 získala jeho sestra Becca. Moc gratulujeme.

Zároveň již víme výsledky DKK těchto zrzounů Bernard 0/0, Becca 2/2.


8.9.2011

Úspěch našeho odchovánka a budoucího ženicha naší Elizy

Tento víkend zakončil "zkouškovou" sezónu náš odchovánek - foxlík Asparagus Vives Bohemia. Zúčastnil se barvářských zkoušek honičů, které dokončil v I.ceně a stal se celkovým vítězem. Moc páníkovi gratulujeme.

Za Gůsem se brzy vypravíme na krytí, protože naše Líza se rozhodla hárat o pár měsíců dříve. Více o tomto spojení zde. Bereme záznamy.


5.10.2011

Ambra je březí

Březost naší Ambry byla potvrzena a cca za měsíc se budeme těšit na zrzavé mravence. Více o tomto zahraničním spojení zde. Bereme záznamy na štěňátka z tohoto "Vánočního vrhu".


4.10.2011

Maďárci jsou v nových domovech

Naše smečka zrzounů se již rozjela do nových domovů. Všichni tentokrát zústali v čechách. my doufáme, že budou páníkům dělat jen a jen radost a že se s většinou uvidíme na výstavách i zkouškách. Odchovánek Darwin má už svůj vlastní web. Nakouknout můžete zde. Profily jednotlivých prcků zde.


3.10.2011

Štěňátka jezevčíků vrhu C

Naši malí bojovníci už mají týden. Brzy přidáme fotečky a informace. Prcci už našli kojnou maminu, protže jejich mamina měla málo mlíčka. Nyní už pěkně přibývají na váze a my doufáme, že už vše bude jen dobré. Více o tomto spojení zde.


1.10.2011

Krajská výstava - Litoměřice

314305_2052477202874_1572856612_31831481_1337427379_n

Tento víkend jsme se zúčastnili krajské výstavy psů v Litoměřicích. Úspěšní zde byli především naši jezevčíci. Drix z Blýskavé a Ugi z Heřmanova domu. Oba získali titul VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ a zároveň se stali TŘETÍM NEJLEPŠÍM PÁREM výstavy (z 18ti přihlášených). Dále se VÍTĚZEM TŘÍDY stala naše špringra Freya od Škrabalky. Výstavy se rovněž zúčastnil i náš odchovánek Arthur Vives Bohemia, který získal rovněž titul VÍTĚZ TŘÍDY a zároveň se pak stal i KRAJSKÝM VÍTĚZEM. Gratulujeme! Fotky brzy.

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz