Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

OČEKÁVANÁ ŠTĚŇÁTKA

maďarský ohař krátkosrstý - štěňátka se narodila 31.7.2011. Pět pejsků a dvě fenečky. Volný jeden pejsek.

jezevčík standard drsnosrstý - očekávané potvrzení březosti koncem srpna. Bereme záznamy. 

PODZIM/ZIMA 2011: plánujeme štěńátka foxteriérů, německých a maďarských ohařů. Vice info v sekcích štěňata.


29.8.2011

Zrzavé komando

Komando našich zrzounů z vrhu C se odjelo rekreovat na chatu s páníky Gáby. Na štěňátka se těšíme v půlce září, kdy už budou u nás. Páníci si budou vybírat konkrétní prcky a my budeme tetovat a očkovat. Máme volného jednoho pejska. Nové fotečky brzy.


28.9.2011

Nové fotky našich odchovánků

2

Nové fotky má z pobytu u nás maďarka Bria, z které roste krásná slečna. Nové fotečky má i foxlice z vrhu B - Biscuit, která pěkně řádí s kamarády a pak i náležitě odpočívá. Páníkům moc děkujeme za zaslání. Novou profilovou fotku má Bria i její sestra Baba.


 

27.8.2011

MVP Mladá Boleslav

1

Tento víkend jsme vyrazili na výstavu do Mladé Boleslavi. Měli jsme s sebou naše mladé dámy a dopadli jsme doslova výborně:

jezevčice Queen Tergy: třída mladých VÝBORNÁ 2 a Orenlla Tergy: třída pracovní VÝBORNÁ 1, CAC, Res. CACIB

slídíči anglická špringra Freya od Škrabalky: mezitřída VÝBORNÁ 3 a velšpringra Beruška Avoir du Nez: třída mladých VÝBORNÁ 2

Výstava nám dopadla dle představ, ani jsme nezmokli. Moc děkujeme za pomoc našemu "realizačnímu teamu" - handlerkám Jitce Svobodové, Páje Píchové a Petře Golinovské. Za "babysitting" děkujeme Lucce Pavlíčkové. Bez vás bychom to nazvládli holky! Moc díky. Všem dalším úspěšným moc blahopřejeme. Těší nás především výsledky potomků našeho Artíka: Bernard ariadnina nit VÝBORNÝ 1, CAJC a Bona z Králova dvora: VÝBORNÁ 2. Blahopřejeme páníkům.

PICT0964


 

20.8.2011

Nové fotky mravenců z vrhu C

1 Zde naleznete nové fotky malých maďárků. Všichni pěkně rostou, koukají a už začínají dovádět. Všechna štěňátka mají své páníčky, kteří je pomalu začínají jezdit navštěvovat. Také přidáváme odkaz na stránky Gáby, kde najdete další info o mamině našeho vrhu C.


19.8.2011

Nové fotky odchovánků

DSC_0435

Nové fotky k nám dorazili od páníků Babetky z Ameriky, která má i nové profilové foto. Holčička roste do krásy a chystá se na své první výstavy. Dále máme nové fotky její sestřičky Baby, která si užívá prázdniny v Itálii. Novou profilovou fotku má i jezevčíce Anabelle Queen, která nás navštívila s páníky v Zákupech. Těší nás, že se má jako princezna a dělá páníkům jen radost.


18.8.2011

Ambra konečně hárá

Tak nám začala konečně hárat naše Ambra, která nás napínala již od dubna. Za pár dní se vypravíme za ženichem. Více o plánovaném spojení zde. Bereme záznamy na zrzouny z vrhu D.


17.8.2011

Krytí Algeron Laváre Morávia a Asta od Prospsti

DSC02782 Dnes proběhlo krytí Agíska a zrzky Asty od Propasti. Vše proběhlo bez problémů. Láska na první pohled. Za měsíc budeme vědět více. Více info o tomto spojení zde. Stránky CHS Z Baborského vršku zde.

14.-20.8.2011

LVT Lučkovice

Jako již tradičně i letos jsme se vypravili coby instruktoři na tábor do Lučkovic. Počasí vyšla, parta lidí byla fajn a týden jsme si užili. Fotky brzy.


13.8.2011

Speciální výstava Zákupy

Tuto sobotu proběhla Speciální výstava klubu KCHHMO v Zákupech. Počasí si s námi jako již tradičně trochu pohrálo, ale jinak vše klaplo výborně. Výstavy se velmi úspěšně zúčastnilo několik našich odchovánků: ve třídě pracovní Adar Vives Bohemia - VÝBORNÝ 2, RES. CAC a Albee Vives Bohemia VÝBORNÁ 1, CAC. Dále ve třídě štěňat bráchové Barnabasz a Bax VivesBohemia, kteří oba získali ocenění VELMI NADĚJNÝ a Bax zároveň první v pořadí a titul NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ. Dále jsme nezaháleli ani v závěrečných soutěžích, kde naše CHS vyhrála soutěž NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA a zároveň NEJLEPŠÍ PROGENY GROUP, které se účastnili páníci potomků našeho Artíka (Or Kajan z Baštin). Dále chceme poblahopřát úspěšným potomkům našich chovných psů: štěňátkům po Artovi - Belle z Králova dvora, která v konurenci 16 mladých fen získala známku VÝBORNÁ. Dále Bernardovi Ariadnina nit, který si vyběhala v konkurenci mladých psů VÝBORNÝ 1, CAJC. Dále dceři našeho Algerona:  Ayiee Danitty - VÝBORNÁ 2, RES. CAC. Všem páníkům gratulujeme a děkujeme za prezentaci.

My jsme na této výstavě s sebou měli  kraťasku Ixu Vlčí hrdlo, kterou máme nyní na výcvik - VELMI DOBRÁ, KANDIDÁT CHOVU. A malého  münsterlandského ohaře: Astarixe Badaine - VELMI DOBRÝ 1. Moc děkuji Páje Píchové za skvělý handling.


12.8.2011

Nové fotky zrzounů

IMG_8265

Nové fotky našich zrazavých mravenců nalezente zde. Všichni mravenci  pěkně rostou, Gába se vzorně stará a každým dnem zrzci otevřou oči. Proběhlo první odčervení a prcci už začínají balancovat na vratkých nožičkách. Na svého páníka čeká ještě jeden pejsek. Více info o tomto spojení zde.


10.8.2011

Štěňátka anglických špringršpanělů

IMAG0197

Naší kamarádce se narodila štěňátka špringrů - 3 holky a 4 kluci. V případě zájmu o štěňátko tohoto plemene můžeme vřele doporučit toto spojení. Více informací na www.bohemia-jewllery.ic.cz vrh I.


7.8.2011

Tabulka inforamcí o zrzounech

Přidáváme tabulku informací o naších štěňátkách. Štěňátka pěkně rostou, už jsou jednou taková a máma se vzorně stará. Všechna až na jednoho pejska mají své páníčky. Brzy přidáme nové fotečky.¨Více info o tomto spojení zde.

 

Stužka

růžová žlutá modrá červená zelená bílá oranžová
Pohlaví fena pes pes pes pes pes fena
Čas narození 1:20 2:18 3:42 4:13 4:50 5:34 7:03
Porodní váha (g) 302 384 440 409 370 353 404
Váha 6.8. (g) 667 742 784 855 720 653 685

2.8.2011

Nové fotky odchovánků

Nové fotky má náš odchovánek jezevčík Akimek, který řádí ve velké smečce na Moravě. Nové fotky z první "lekce plavání" má maďarka Bria. Páníkům moc děkujeme za fotky.


1.8.2011

Máme štěňátka maďarů

DSC00571

V neděli přivedla na svět Gába štěňátka našeho vrhu C, jejichž otcem je náš Agísek. Máme celkem sedm zrzounů - pět kluků a dvě holčičky. Vrh je vyrovnaný, bez bílých znaků a všechna štěňátka se mají čile k světu. Více informací o tomto spojení zde. Prní fotky štěňátek zde. Bereme záznamy na štěňátka z toho spojení.

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz