Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
There are no translations available.

28.5.2017

Čekáme štěňátka maďárků

1d Sono potvrdilo březost naší Doty. Štěňátka čekáme koncem června. Doty byla dlouho tajupná a tak se zájmcům omlouváme za "dramatické" čekání.... Více o tomto spojení zde.


27.5.2017

 

Úpěchy našich odchovánků na zkouškách a výstavách

1a

Na víkendových zkoušách se předvedlo hned několik našich dochovánků. Na PZ (CACT)  běžel Joker a Gate Vives Bohemia. Oba dokončili v I.ceně! Na ZV (CACT) se předvedl Gucci Vives Bohemia, který také doběhl v I.ceně. Na NFT se předvedl Bastien. Štěstí mu nepřálo, takže EL. Ale ostudu svým nasazením a chutí do práce určitě neudělal.

Jezevčík Chip Vives Bohemia se podruhé předvedl na výstavě a opět s parádním výsledkem. Tentokrát na KV v Plzni získal ocenění velmi nadějný 1 a v závěrečných soutěžích Res.BIS Puppy!

Moc děkujeme páníkům hafanů! Vážíme si toho, jak se jim věnujete! Jen tak dál...


22.5.2017

 

Queena vyrazila za ženichem

6 Králička Queenka vyrazila za šikovným ženichem Bennym z Habrového revíru a na léto snad plánujeme vrh I jezevčíků. Více info o tomto pracovně i exteriérově výborném zde


20.5.2017

Podzimní zkoušky Prahy 3

1

Zatímco Vinnie reprezntovala v Litoměřicích, tak "Aron" Jagger Vives Bohemia se Zuzkou běžel podzimky. Podzimnky dokončil v I.ceně, 292 body a na celkovém 3. místě. Na těchto PZ se předvedl i náš odchovánek Izrael Vives Bohemia. Vedl si výborně a dokončil v I.ceně na 4.místě! Gratulace a díky za prezentaci Izzyho...

Foto Jana Mošnerová.


20.5.2017

MVP Litoměřice

2

Na tuto výstavu jsme vyslali Vinnie, která s Honzou vyběhala výbornou, CAC, CACIB, CAC ČMKU a BOB! Moc děkujeme za skvělé předvední Vinn a za péči o ní...za "taxi" pro Vinnie díky Míše a Tereze...

Na této výstavě se úspěšně předvedl i  náš Bastien, který získal Res. CAC. 

Foto Honza Bendl.


12.5.2017

Úspěšné zkoušky vloh

zv Úspěch na ZV slavila maďarka "Kiwi" Kalliopé Vives Bohemia, která s Pavlou zvládla ZV v I.ceně. Moc gratulujeme.

8.5.2017

Klubové zkoušky vloh

v

Sváteční pondělí jsme vyrazli na KZV KCHHMO pořádané ve spolupráci s OMS Kladno. Počasí nám přálo. Zuzka zde vedla dráťandu Vinnie Stella Venandi, která dobře zaběhala a s jednou trojkou ze srstnaté dokončila s 225b., v I.ceně a titulem Res. CACT!

Na těchto zkouškách se předvedla i naše Choice Vives Bohemia a Ireland Vives Bohemia, kteří dokončili rovněž v I.ceně. 

Z našich odchovánků sí výborně vedl Izrael Vives Bohemia, který dokončil na krásném 3.místě v I.ceně s 225b. a titulem CACT! Moc moc blahořejeme! V I.ceně dokončil i Hades Vives BohemiaGucci Vives Bohemia, oba v I.ceně.

Moc děkujeme za krásné ceny a páníčkům za prezentaci!


8.5.2017 

Krajská výstava Staňkov, výstava Erfurt Německo

ch

Na krajské výstavě měl premiéru náš maličký odchovánek Chip Vives Bohemia. Vyhrál kategorii štěňat a dokonce BIS Puppy výstavy! Moc Chipovi blahopřejeme a děkujeme páníkům za prezentaci špagetky.

V Německu se předvedl maďárek Gas "Bravo" Vives Bohemia, který získal  2 x výbornou 2 ve třídě vítězů. Blahopřejeme!


1.5.2017

ZV Kladno

ss

Na letošních ZV vedl páneček srba Šiško od Cetinskog vuka. Šiško dokončil v I.ceně s jednou trojkou a celkově na 2.místě. Tímto splnil podmínky chovnosti a po vyřízení formalit je z něj chovný pes.

Dále zde běželi i naši odchovánci Izrael Vives Bohemia a Kassandra Vives Bohemia,  kteří dokončili v I.ceně! Moc blahopřejeme!

 

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz