Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

21.3.2018

Prcci mají šest týdnů

1 Maďárci z vrhu O mají šest týdnů. Nafotili jsme první pokusy o postoj a čeká je tetování, čipování a očkování. Všichni pěkně prospívají a dělají radost. Z tohoto spojení máme k zadání fenečku. Neváhejte nás kontaktovat. Nové fotečky najete zde.

13.3.2018

Nové fotky štěnátek

GD5B5293

Vrh O bude mít pět týdnů. Do této doby byli s mámou u majitelky Choice. Hrozně vyrostli, otevřeli očka, dostali první odčervení a už pěkně baští granulky. Přestěhovali se z "rodné boudy" k nám, do chovatelské stanice, kde je budou čekat první návštěvy nových páníků. Nové fotečky zde.

 

Do krásy nám roste i jezevčice Izabella. Bella již pomalu pochoduje po pelechu a bude asi nejrozmazlenějším jezevčíkem u nás :).  Její fotečky najdete zde.

Foto Klára Bubeníková.


10.3.2018

Březost potvrzena

7

Sono potvrdilo březost naší Edáš a my se na konci dubna budeme těšit s vrhu D kraťásků. Toto spojení je vyjímečné rodokmenem, exteriérem a temperamentem při práci. Oba rodiče mají mnoho výsledků vč. IKP, VZ a šampionátů. Oba jsou zdraví a testovaní. Bereme záznamy na štěňátka z tohoto speciálního spojení. Více info zde.


1.3.2018

Nové přírůstky 

GD5B5454

A protože se nenudíme, ani nudit nechceme, tak máme pár nových členů smečky.

Teriéří sekci, kterou tvořil již pouze náš téměř deset let starý Banýsek posílil krásný šikovný raubíř Athos Avolita Venor. Dále k němu přibyli i dvě princezny (spíše dračice), a to  Wendy a Wiskey od Homberho. Doufáme, že holky se stanou kvalitními chovnými fenkami, a že jako banda s Athosem, se od starého válečníka Banyse naučí, jak se pracuje na naháňách .... Díky chovatelům za důvěru.

Dále ohaří sekci doplnila fenečka z vrhu N  - Nina Vives Bohemia. Prostě nešlo odolat a jedna holka zůstává doma. Ve spolumajitelství zůstal také pejsek Nando Vives Bohemia, který bude bydlet u Terezy Šárové. Moc se na něj těšíme při výcviku. 

A aby toho nebylo málo, tak fousáče doplnil takový malý splněný sen, do kterého se panička prostě zamilovala - maďarský ohař drátosrstý - Dunaj z Talchejow. Prostě zkusit se má všechno a sny se mají plnit .... doufáme, že Dunaj "Dingo" bude v budoucnu přínosem pro chov MOD v ČR.

Fotečky v jednotlivých profilech.

Za foto díky Klára Bubeníková.

 

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz