Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

23.-24.4.2016

Úspěšný víkend na zkouškách a výstavách, krytí Norda a štěňátka po Primě

1b

Víkend jsme strávili na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích a na zkouškách vloh. Na výstavě se nám zadařilo a dařilo se i našim odchovánkům.

 

Choice Vives Bohemia - výborná 1/8, CAJC!

Vinnie Stella Venandi - velmi nadějná 1/1

Best Staroplaninski - výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

Fréa Vives Bohemia - výborná 3/3

 

Naši odchovánci:

Dollar Vives Bohemia - výborný 2, Res. CAC

Fiat Vives Bohemia - velmi dobrý 1/2

 

Všem moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci ... byl fajn víkend s přáteli...

 

Na zkouškách vloh se předvedla naše "černá perla" Édes, která si vyběhala (a to velmi daleko a rychle :)) I.cenu, 209 b.

 

Také proběhlo krytí našeho Norda a Fati ze Slavonic. Vše proběhlo bez problémů a my doufáme, že za dva měsíce bude další nadílka malých kraťásků. Po fence Primě se v Blatné v CHS z Jeklíku narodilo osm prcků - 7 fenek a 1 pejske. Chovateli gratulujeme!


20.4.2016

 

Březost Bugi a Ashely potvrzena, krytí Riuš

1a

Březost naší jezevčice Bugi byla potvrzena a my se v půlce května nemůžeme dočkat malých "salámků".  Více info o tomto spojení zde.

Také je potvrzená březost nevěsty našeho Yaneeho Ashely. Více info o tomo spojení zde. 

Ria vyrazila za ženichem Golem. Vše proběhlo velmi rychle a bez problémů. Doufáme, že vše klaplne a uběhaný vrh C NKO se narodí koncem června. Více info o tomto spojení zde.


10.4.2016

Zkoušky z vyhánění a další úspěchy

IMG 5145

Tuto sobotu proběhly zkoušky z vyhánění, kde se předvedla naše Pinta. Bohužel za limitku v II.ceně, ale i tak je úspěšně upotřebitelná na povrch. 

Dále moc děkujeme za úspěchy, které k nám přichází od našich odchovánků.

ASS Aregma je velmi úspěšná na výstavách a získlala 2 x CAC, Res. CACIB a CACIB+ BOS na výstavě Duo Nitra a dále Res. CAC na KV. 

Jezevčice Grappa také sbírá úspěchy ve výstavním kruhu. CAJC, BOJ a BOB získala v Nitře a výbornou 2 v Ostravě. Moc děkujeme páníkům za prezentaci.

Super zprávy k nám přišli z Moravy. Další odchovánek vrhu G - Gabbana má DKK 0/0. Gratulujeme :-). A těšíme se na Gabbanu na zkouškách :-).

 


7.4.2016

 

Ria hárá

IMG 1329 Tak kraťaska Ria se rozhárala a my se brzo vypravíme za ženichem. Pokud vše klapne, tak se na štěňátka kraťásků můžeme těšit v půlce června. Více info o tomto krytí zde. 

 


2.4.2016

 

Jarní svod Žilina

1 Tuto sobotu jsme se již tradičně s našimi "mlaďochy" zúčastnili jarího svodu pořádaném v Žilině pod záštitou OMS Kladno. Naši mlaďoši prošli bez ztráty "kytičky" a nyní už mohou směle vyrazit na zkoušky :-). Svedeni byli: Vinne, Volga, Kačka, Šiška, Best. Psiska ve spolumajitelství: Kira, Choice a Ireland. Dále se zde ukázali naši odchovánci Griotka, Jocker a potomek našeho Yankeeho Dover Taremys Bohemica. Všem děkujeme za účast...
 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz