Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

27.8.2016

Nové fotky štěňátek ohařů

12

Nové fotečky vrhu C německých ohařů najdete zde. Už jim bude šest týdnů, jsou to pěkní raubíři a chvilku nepostojí...na své páníčky ještě čekají tři pejsci. Více info zde. Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Nové fotky mají i zrzouni z vrhu K. Za chvilku mají čtyři týdny a jsou to pěkně buclatá štěňátka. Maminka se vzorně stará. Fotečky najdete zde.

IMG 7938


21.8.2016

Vrh malých srbáčků je na světě

IMG 7893 Dnes dopoledne přivedla Bublinana svět svůj první vrh a zároveň první vrh srbských honičů v naší CHS. Máme 3 holky a 4 kluky a všichni se jeví pěkně a dobře prospívají. První fotečky najdete zde. Z tohoto vrhu je k zadání pejsek i fenka. Více info zde


18.7.2016

Nové fotky naší drobotiny

DSC 0529

Nové fotky vrhu C německých krátkosrstých ohařů najdete zde. Z tohoto vrhu máme k zadaní pejsky a fenku. Naoftili jsme první postojovky a portréty 4 nedělních štěňátek. Všichni vypadají velmi nadějně. V případě zájmu či infromací nás neváhejte kontaktovat. Více info o tomto spojení zde.

 

Zde najdete nové fotečky vrhu K maďarských ohařů. Zrzci již rozlepili očka, mají za sebou prvé odčervení a stříhání drápků. Všechna štěňátka z tohoto vrhu jsou zadaná. Více info o rodičích tohoto vrhu zde. 

DSC 0192


18.7.2016

Už to máme za pár...

b Srbka Bublina už je těsně před porodem. Nabyla rozměrů slušného hrocha a my se již nemůžeme dočkat prvního vrhu srbáčků v naší CHS. Zájemci o toto pracovité a mále v ČR rozšířené plemeno nás mohou kontaktovat. Více info zde.


16.7.2016

Národní výstava psů Mladá Boleslav, Fréa na MKK

5

Sobotu jsme trávili na výstavě v Mladé Bolslavi. 

 

Super počasí, trochu hektická výstava...ale fajn úspěchy hlavně našich mlaďochů ...
Vinnie Stella Venandi (10,5 months) - excellent 1, CAJC, BOJ, BOB, BIG V!!!
Šiško od Cetinskog vuka (11 months) - excellent 1, CAJC, BOJ, BOB, BIG III !!! Dokončen JCH CZ.
Rebeka z Czarnego Dworu - excellent 1, CAJC BOJ!
Jaqueline Vives Bohemia - excellent 1, CAJC
Volga Pradellinensis - excellent 2
Bastien a Choice Vives Bohemia - velmi dobrá 1 a 2
Odchovánek Grappa Vives Bohemia - excellent 1, CAJC, BOJ, BOB, BIG III !!!
Moc všem gratulujeme, děkujeme za prezentaci odchovánků. Děkujeme všem za pomoc a za výpomoc při handlingu díky rodině Nedavaškovic, Terce Šubrtové a Markétě Prokopové!

Veliká gratulce letí ke Štěpánce a Frée, které i přes zdravotní komplikace úspěšně dokončily Memoriál Karla Kiewega, a to v I.ceně na 3.místě! Fréa opět ukázala, že je to malá fenka s velkým srdíčkem a se Štěpou jsou skvělý team...děkujeme!

 


11.7.2016

Nové fotky štěňátek kraťasů

25

Zde najdete nové fotky vrhu C německých ohařů. Prcci pěkně prospívají, začínají lumpačit a dováďet. Z tohoto zajímavého vrhu máme k zadání pejsky a fenku. Neváhejte nás kontaktovat.  Více info zde.


3.7.2016

Vrh K maďarských ohařů 

6

V neděli přišel na svět vrh K maďárků. Porod probíhal bez problémů a Kony je vzorná mamina. Všechna štěńátka z tohoto spojení jsou zadaná. Více info zde. První fotečky zde.

 

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz