Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
banner - aktuality0 aj
There are no translations available.

OČEKÁVANÁ ŠTĚŇÁTKA

maďarský ohař krátkosrstý - očekávané narození štěňátek koncem července. Bereme záznamy.

jezevčík standard drsnosrstý - očekávané potvrzení březosti koncem srpna. Bereme záznamy. 

PODZIM/ZIMA 2011: plánujeme štěńátka foxteriérů, německých a maďarských ohařů. Vice info v sekcích štěňata.


27.7.2011

Aktualizace webu

 

100_0288

Nové profilové fotky a fotky v galerii mají naši foxlíci z vrhu B - Big Boss a Billiard, kteří prý páníkům nadšeně prohánějí slepice. Výborné zprávy k nám dorazili od jejich brášky Browna, který také nezahálí a ve fotogalerii má fotky z nácviku na králíka a následného odpočinku po tréninku. Novou profilovou fotku má i maďárek z vrhu A - Apollo, který nás spolu s páníky navštívil. Je to velký mazel a sportovec. Má se podle všeho výborně. Navštívil nás i maďárek z vrhu B Bax, který roste jako z vody a brzy ho uvidíme na jeho první výstavě. Nové fotky má také v galerii. Nové fotečky má i maďarka Bria, která bohužel marodí, takže přejeme brzké uzdravení. Dvě fotky přibyly i v galerii jezevčice Alfabety, která se již zúčastnila své první výcvikové akce.


 25.7.2011

Krytí Donky z Blýskavé

 

DSC02741

Dnes jsme nakryli jezevčici Donku zkušeným ženichem Cirkem. Láska na první pohled, krytí proběhlo bez problémů a svázáni byli téměř půl hodiny. Doufáme, že cca za měsíc se nám potvrdí březost Donky a budeme se moci těšit na zářijová štěňátka. Bereme záznamy. Více o tomto spojení zde.


23. 7. 2011

Gába se pěkně kulatí

DSC00478

Maďarka Gába, která čeká štěňátka s naším Agískem se pěkně kulatí a štěňátka očekáváme na přelomu července a srpna. Více informací o tomto spojení zde. Bereme záznamy na štěňátka.


20. 7. 2011

Vrh C jezevčíků drsnosrstých standardních

IMG_3380

Začala nám hárat jezevčice Donka z Blýskavé (sestra našeho Drixe). Tuto fenku jsme cvičili a vzhledem k jejímu loveckému potenciálu a její povaze jsme se domluvili s jejím páníkem na vrh štěňátek z naší CHS.
Ženichem Donky bude Cirk, po kterém jsme doma měli vydařený vrh B. Bereme záznamy na štěňátka. Více info o tomto spojení zde.


16.7.2011

Národní výstva psů Mladá Boleslav

Na této výstavě se předvedli dva potomci našich chovných maďarů, a to Agískova dcera Dafné z Nehvizd, která si odnesla známku VÝBORNÁ 2 a dcera Artíka Bona z Králova dvora, která obdržela ocenění VÝBORNÁ 3. Gratulujeme páníkům.


12. 7. 2011

Jezevčíci v nových domovech

Naši jezevci z vrhu B jsou již v nových domovech. Všichni se budou se svými páníky věnovat myslivosti. Přejeme všem vše nej a těšíme se na zprávy a fotečky. Nejdále bude cestovat Browning, který letí až do dalekého Finska. Ostatní budou prohánět prasátka v českých lesích.


9. 7. 2011

Nové fotky našich odchovánků

IMG_0683

Nové fotky z práznin má jezevčice Anabelle Queen a Alfabeta, foxlice Biscuit a maďaři Benny, Barnabasz a Babeta. Páníkům moc děkujeme za zprávy a fotečky.


7. 7. 2011

Aktualizace webu
Nové profilové fotečky mají našehladkosrsté jezevčice: Nela a Queenka a foxlík Bany. Nové fotky v profilu také mají naši odchovánci – maďaři Babeta a Barnabasz, jezevčice Anabelle Queen a Alfabeta. Nově jsme aktualizovali profil potomkům Artíka - Boně z Králova dvora a Becce Ariadnina nit. Nové profiy mají také štěňátka z CHS od Babí skály - Artíka a Ambry sestry Agáty.

 
Copyright © 2024. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz