Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

20.5.2012

Máme štěňátka jezevčíků trpasličích!

IMG_5252 V sobotu přivedla naše králička Queenka na svět štěňátka. Celkem čtyři holčičky. Bohužel po porodu jedna drobná nejtmavší fenečka uhynula. Máme tedy tři slečny. Jednu červenou a dvě červené žíhané. Mamina se vzorně stará a holky rostou jako z vody. První fotky ještě všech čtyřech nalezente zde. První návštěvy budou možné za 14 dní. Zájemci o holčičku nás mohou kontaktovat. Více info o tomto spojení zde.

19.5.2012

Nové profily foxlíků a fotečky z nových domovů

 

IMG_1362 Foxlíčata z vrhu C jsou již všichni u svých pánečků a my moc děkujeme za skvělé zprávy o tom, jak se prcci mají. Každé štěňátko má již zřízený svůj profil a fotogalerii. Vše naleznete zde. Malá Cedra řádí u nás na dvorku :-).

 


18.5.2012

Arthur na podzimkách a nové profilové fotky

Tuto sobotu si dal Arthurek repete a podzimky odběhl opět v I.ceně s nosem za 4 a dokončil na krásném 3. místě a má svůj první pohár za zkoušky! Arthur i jeho brácha Adar mají nové profilové foto a Arthur rozšířil smečku naší CHS. Profily obou mlaďasů zde.


16.5.2012

Foxlíčkata se pomalu stěhují do nových domovů

IMG_4494 Za chvilku budeme mít doma opět zvláštní klid. Malá foxlíčata se pomalu stěhují z rodné boudy do nových domovů. Minulý týden odjel pejsek Cid a pejsek Crocodile D. alias Dundee. Máme výborné zprávvy od páníčků, za které děkujeme. Prcci prý vše zvládli na jedničku. Dundee dokonce cestu až na dalekou Moravu. Tento pátek nás opustí poslední pejsek Carlos. malá Cedra zústane doma a doplní naší teriéří smečku :-). Brzy doplníme profily jednotlivých prcků.

16.5.2012

Queenka se pěkně kulatí

IMG_4528
Naše králička Queenka již za 14 dní čeká štěňátka. Už je z ní takový válec na krátkých nožičkách. Těhotenství jí však neubírá na "jezevčí urputnosti" a nadšeně honí kočky a pokouší králíky. Bereme záznamy na štěňátka z tohoto spojení. Více info zde.

12.5.2012

Víkend ve znamení zkoušek

Na zkouškách vloh se tuto sobotu předvedla naše maďarka Assacra Danitty, která až na 4 trojky zaběhala "ve čtyřkách" v I.ceně, nos 4 a celkově 3. místo. Na vlohách se předvedla Alfabeta Vives Bohemia, která zvládla ZV s plným počtem bodů a celkově se trpaslička umístila na 3. místě. Na podzimních zkouškách běhal maďárek Arthur Vives Bohemia, který s páníkem mimo čtyři trojky doběhl také "v plnejch" a podzimky dokončil v I.ceně, nos 4. Moc všem blahopřejeme a děkujeme za prezentaci!


10.5.2012

Benny Vives Bohemia - DKK 0/0

Další maďárek z naší CHS Benny má oficiálně potvrzené DKK 0/0. Páníkům děkujeme za péči o Yenkeeho a gratulujeme ke skvělému výsledku!


7.5.2012

Andělka Vives Bohemia - DKK 0/0

Skvělé  zprávy k nám dorazli od Andy, která má oficiálně potvrzené DKK 0/0. Moc gratulujeme. A teď šup na výstavu a výběr do chovu...to je poslední, co už jim k chovnosti zbývá :-).


5.5.2012

MVP Praha

Na mezinárodní výstavě v Praze se předvedlo několik našich odchovánků a potomků našich chovných hafanů. Jezevčíce Alfabeta Vives Bohemia ve třídě maldých obdržela známku výborná 1 a titul CAJC. Maďárek Cranberry Vives Bohemia poprvé ve třídě mladých ve velké konkurenci obdržel známku výborná, maďárek Dollar Vives Bohemia získal v dorostu ocenění velmi nadějná 1.Potomci našich maďarů se také neztratili. Synové a dcera našeho Arta (Or Kajan z Baštin): ve štěňátkách Babetta a Bastien Bertoni Prague získali oba velmi nadějnou 1, v mezitřídě nastoupil Bernard a Boris Ariadnina nit. Bernard získal výbornou 1, CAC a Boris výbornou 2. Po Agískovi (Algeron Laváre Morávia) se zde předvedl Ego z Nehvizd a získal výbornou 3. Moc všem gratulujeme a děkujeme za prezentaci.


5.5.2012

Nominační soutěž na MJK

Tuto sobotu jsme se Artem zúčastnili nominční soutěže. Jelikož i psi mají své dny a Artík si to vybral se vší parádou, tak jsme soutěž nedokončili :-(. Nicméně stejně jsme rádi, že jsme měli čest se mezi nej 36 psů dostat a pokusit se bojovat. Gratulujeme Artově nevěstě Cubě z Tišnovských revírů k úspěchu na této soutěži! 

28.4.2012

Memoriál V. Soukupa

Tuto sobotu se náš odchovánek Arthur Vives Bohemia zúčastnil cactové soutěže podle ZŘ zkoušek vloh. Páníkovi a Arthurovi se soutěž vydařila a dokončili v I.ceně s titulem Res. CACT! Moc blahořejeme. Jen tak dál!

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz