Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Plánujeme štěňátka maďarských ohařů! Máme nakryto! Potvrzení březosti koncem listopadu.

LitterG

 


Nabídka DVD z 75.ročníku Memoriálu Karla Podhájského

 

PSI


26.10.2013

Nord Jokran vítěz podzimních zkoušek

IMG 0247

Tuto sobotu jsme se s Nordem zúčastnili podziních zkoušek, které pořádal OMS Kladno. Nordík se zasnažil a zkouškové štěstí stálo na naši straně.

Nord dokončil PZ v I.ceně, 297b. a stal se vítězěm zkoušek! Zkoušky zvládl v samých čtverkách a jedné trojce ze srstanté, na kterou jsme nepřišli.

V sobotu na podzimkách bojovala i naše Deborah Vives Bohemia. Deborka se svou paničkou zkoušky dokončila v I.ceně, nos 4 a tím splnila poslední podmínku chovnosti. Po vyřízení formalit je z Debory chovná fena. Paničce moc blahopřejeme a děkujeme za péči, kterou zrzce věnuje!


16.10.2013

Plánujeme štěňátka maďarských ohařů krátkosrstých

IMG 2864

Naše zrzka Ambra z Královských vinic se asi s dvouměsíčním zpožděním konečně rozhodla hárat a my se ji rozhodli nakrýt. Původně bylo v plánu zahraniční krytí, ale ve zkouškové sezóně a začínající sezóně honů nám bohužel nevyjde vydat se do zahraničí. Zahraničního ženicha si ale zchováme do budoucna :-). 

Jako krycího psa jsme nakonec vybrali našeho odchovánka, psa zahraničního rodokmenu, výborných vrozených vloh, pěkného exteréru a temperamentní milé povahy Yankeeho (Bennyho Vives Bohemia). Krevně i typově se na Ambru hodí a my doufáme se vyvede vrh pracovně i povahově výborných zrzavců. Krytí by mělo proběhnout v nejbližších dnech a to, zda se koncem prosince dočkáme štěňátek se dozvíme koncem listopadu. Více info zde. Možnost rezervace štěňátka z tohoto vrhu.


12.10.2013

Oblastní výstava Džbán

1

Na oblsatní výstavě všech plemen, kterou jako již tradičně na Džbáně pořádá OMS Prahy 6 se předvedl náš odchovánek Bax Vives Bohemia. A jak nám jeho páníci krásně napsali. "vyhráli jsme co jsme mohli".

Bax na své první "dospělácké" výstavě získal známku VÝBORNÁ a tituly VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ a dokonce NEJKRÁSNĚJŠÍ PES VÝSTAVY! Páníčkům moc blahopřejeme, děkujeme za prezentaci a držíme palce dál!


10.10.2013

Krytí Benny Vives Bohemia a Berry Star Moravia

DSC 0566
 

Tento týden dorazila za Yankeem jeho první nevěsta. Zpočátku oba "aktéři" byli trochu rozpačití a netušili, co že to po nich chceme, ale krytí se zdařilo a překrytí již proběhlo jako u zkušených profíků. Více info tomto spojení najdete na zde a na webu CHS Eistereiber.


6.10.2013

Zkoušky vloh OMS Kladno

DSC 9244

Tuto neděli jsme se s kraťasem Nordem Jokranem zúčastnili zkoušek vloh pořádaných naším "domácím" OMSem Kladno.

Nord zkoušky úspěšně dokončil v I.ceně, 218b. nos 4 a nakonec zkončil na krásném 3.místě!

Těchto zkoušek se zúčastnili i naši odchovánci: maďaři Bria Vives Bohemia a Cash Vives Bohemia. Oba zkoušky dokončili v I.ceně!

Dále se zde předvedl potomek našeho Agise - "Brownie" Atrey Tararoka. Který také dokončil v I.ceně!

Moc všem blahopřejeme, děkujeme za prezentaci a držíme palce do dalších kynologických akcí!

Foto Kamil Kindl.

 


5.10.2013

Mezinárodní výstava psů České Budějovice

2 

V sobotu se konala mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích. Této výstavy se zúčastnil náš kraťas Nord a ve mezitřídě od slovenského rozhodčího p. Jozef Jursy získal krásné tituly:


KO Nord Jokran: výborný 1, CAC, CACIB!

Za handling děkuji Jitce Svobodové a péči o Nordíka Petrovi a Věrce!

V maďarech se předvedla dcera našeho Arta: Bona z Králova dvora a získala také známku VÝBORNÁ 3. Dále zde běžela naše Deborah Vives Bohemia, tentokrát díky kondici za VELMI DOBROU.

Moc gratulujeme a děkujeme za prezetaci!


29.9.2013

Úspěch našich odchovánků v Polsku

1209285 569281356458584 1477018653 n Na mezinárodní výstavě v polské Wroclawy se předvedli dva naši odchovánci - sourozenci Dollar a Deborah Vives Bohemia. Oba si vedli výborně s z této výstavy si dovezli ocenění VÝBORNÁ 1, CWC, CACIB. Moc páníkům blahopřejeme a děkujeme za prezentaci! Foto Jana Píchová.


20.9.2013

Nový člen smečky - dráťák Edir

IMG 1160 Z Memoriálu Prof. Jaroslava Svobody jsme si kromě titulů a krásných cen dovezli i jednu výhru a to štěně německého drátosrstého ohaře - Edira z Koldínského lesa. Zatím se jeví jako šikovné štěně a my se moc těšíme na práci s ním...Profil Edirka zde. Foto Klára Bubeníková.

 

 

 

 
Copyright © 2019. Vivesbohemia.cz - chov a výcvik loveckých plemen. Designed by 4feet.cz